Фондовый магазин - інвестором стати просто | акції | Гарячі пропозиції Фондовый магазин - інвестором стати просто | акції | Гарячі пропозиції
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Фондовий магазин - Гарячі пропозиції

огляд ринку
Сьогодні торги відкрилися падінням індексу на 2%. Основним баластом, що тягне ринок до низу, є зовнішні негативні новини: падіння американських індексів на 0,5% та нафти, побоювання ВОЗ щодо пандемії свиного грипу. Зараз фьючерси на американські індекси балансують в районі -1%, європейські біржі падають на 2%, РТС на 2,5%. На ПФТС знову спреди ширшають, що не дозволяє проводити угоди. Інвесторам, які не встигли заробити на попередньому раллі ринку, варто придивитися до паперів з індексного кошику.

 

коментарі до торгів
Сьогодні, у понеділок, ринок відкрився незначним падінням на 1,5%. Основний тиск на ринок чинуть негативні новини з європейських бірж та падіння більше 1% фьючерсів на американські індекси. Причиною занепокоєння стала інформація про свинячий грип, через епідемію якого може поглибитися глобальна рецесія. З внутрішніх новин важливо відмітити рішення МВФ у виділенні 2го траншу кредиту, що відбудеться в середині травня. До негативних новин мождна віднести бажання уряду націоналізувати облгази.
На ПФТС зараз активності не спостерігається на тлі розширення спредів по основним паперам, що свідчить про невизначеність ринку. Ситуація може покращитися у випадку позитивної динаміки фьючерсів на індекси в США.

 

огляд ринку
Сьогодні ринок відкрився бурним зростанням на фоні позитивних новин з американських, азійських та європейських ринків. Найактивніше торгуються сьогодні банки: Укрсоц (250 тис. грн.), Аваль (100 тис. грн). Зараз спостерігається невеличкий відкат. Єпоропейські індекси, як і американські фьючерси, зростають.

 

Огляд ринку 16.04.2009
16.04.2009 Український ринок акцій відкрився підвищенням на фоні негативної динаміки американських фьючерсів та підростаючьої Європи. У лідерах акції Єнакієвського металургійного заводу,які виросли з початку сесії більш ніж на 10%. Така активність пов"язана на нашу думку з активізацією іноземних інвесторів. Сьогодні очікуємо велику кількість свіжих макроекономічних показників китайської економіки,а також важливі дані по США та Єврозоні.Також сьогодні о 20.00 Президент ФРБ Атланти Деннис Локхарт виступає на тему фінансової кризи на конференції у Нью-Йорку.

 

Аналіз тендецій ринку
Сьогодні ринок торгується із незначним пониженням. Основним драйвером донизу стало вчорашнє падіння фондового ринку США на 1,5-2%. Керуючись технічним аналізом по індексу Доу-Джонс (див. фото), ми зробили висновок, що велика ймовірність початку корекції на ринку США, і, відповідно, ПФТС. з графіка видно висхідний тренд та рівень підтримки в 7900 пунктів. У випадку пробиття графіком лінії підтримки, варто очікувати стрімкого зниження індексу. Згори діє правило простих чисел Фібоначі, що на сьогодні складає приблизно 8100 пунктів. Якщо індекс пройде цю відмітку, можна буде з впевненістю констатувати висхідний стабільний тренд. Зараз фьючерси на американські індекси балансують в районі 0. Інвесторам варто зафіксувати прибутки та вибрати вичікувальну стратегію. На наш погляд, до кінця тижня варто чекати відкату по усім голубим фішкам ПФТС.

 

коментарі до торгів
Сьогодні ринок відкрився невизначеністю. Усі гравці чекали результату засідання Верховної Ради та прийняття антикризових законів. Оскільки голосування провалилося, ринок почав підсідати на 1-2%. Як тільки фьючерси на американські індекси зайшли у позитивну зону, торги помітно пожвавилися та ринок почав зростати шаленими темпами. Зараз фьючерси балансують в районі 0 і ринок знову притих. Залежно від напрямку їх руху, наш ринок реагуватиме бурхливими продажами або купівлями.

 


13.04.2009 Український ринок акцій відкрився різнонаправленим рухом. Основним орієнтиром для руху ринку буде напрямок руху фьючерсів на американські індекси,а також річна звітність емітентів,яка починає публікуватись. На 12 годину фьючерси на американські індекси торгуються в негативній зоні. У Європі сьогодні торги не проводяться у з"вязку з Пасхальними святами. Позитивним моментом,який може додати оптимізму вітчизняному ринку, є фінансовий звіт ВАТ"Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат",який у 2008 році збільшив чистий дохід на 62,7% в порівнянні з 2007 роком -до 4 млрд 575,285 млн грн. 

 


Торговий день у ПФТС проходить у позитивній зоні на тлі невеликих об"ємів. Як і в попередні дні, торги проходять у більшості по акціям першого рівня лістингу. Низька активність гравців пояснюєьтся вихідним днем на основних фондових біржах. При відсутності будь-яких новин український ринок закінчить тиждень на позитивній ноті.

 

коментарі до відкриття торгів
Позитивні настрої, з якими завершилися торги в США, передалися на азійські ринки та європейські фондові біржі. Російський ринок відкрився пониженням, але дуже швидко відігрує відігрує та заходить у позитивну зону. Сьогодні варто чекати новин з внутрішнього українського ринку та слідкувати за діями спекулянтів. Очікуємо зростання індексу ПФТС.

 

Підсумок дня 09.04.2009
Сегодняшний день на отечественном фондовом рынке проходил на оптимистичной ноте. Объемы торгов, как и в предыдущие дни был невысоким. Сделки в ПФТС проходили в основном по акциям из индексной корзины. Опубликованные данные по рынку труда в США, оказавшиеся лучше ожиданий, поддержали позитивную динамику украинского рынка. По итогам дня индекс ПФТС прибавил 5.81% и составил 279.88 пункта. Ожидаем продолжения позитивной динамики до конца текущей недели.

 

 
<<  1  2  3  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту