Фондовый магазин - інвестором стати просто | акції | Гарячі пропозиції Фондовый магазин - інвестором стати просто | акції | Гарячі пропозиції
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Фондовий магазин - Гарячі пропозиції


Перед відкриттям.На 09.04.2009 зовнішній фон позитивний. На фоні зростання цін на сировину російський індекс РТС відкрився підвищенням. Зростають фьючерси на американькі індекси.З основних подій,які можуть вплинути на рух цін можна відокремити дані по торговому балансу США,кількості первинних заявок по безробіттю,а також динаміка імпортих та експортних цін,які вийдуть о 15.30.

 

Результат торгів
08 квітня 2009 року торги на ПФТС відкрилися несуттєвим зниженням на фоні слабкої активності гравців. По багатьом емітентам спостерігалося суттєве розширення спредів. Основною причиною зниження були негативні результати торгів на американських та азійських ринках. Не додавали оптимізму і фьючерси на американські індекси. В обід вони зайшли у позитивну зону, чим спричинили незначний ріст котирувань на вітчизняному ринку. Зростання супроводжувалося малими об"ємами торгів. Така невизначеність гравців викликана очікуваннями рішення МВФ по виділенню чергового траншу Україні. Також певні корективи в напрямку руху світових індексів може викликати сьогоднішня публікація протоколів засідання Комітету по операціям на відкритому ринку ФРС.

 

огляд ринку
Як і прогнозувалося, ринок торгується в позитивній зоні. Варто відмітити імпульсивність ринку: за 5 хв. по Укрсоцбанку ціна вистрибнула з 0,1220 до 0,13 грн., що підтверджує непередбачуваність та сильну волотильність ринку. Основні гравці, як і раніше, є Драгон і Тройка-Діалог. До кінця дня такими стрибками ціна може перескочити через планку в 14 і навіть 15 коп/акцію. По іншим емітентам котування перейшли у позитивну зону. Фьючерси на американські індекси продолжают рост в негативной зоне.

 

коментарі до торгів
Зараз на ПФТС прослідковується цікава динаміка: незважаючи на зниження котувань по емітентам з індексного кошику, угоди проходять по цінам продажу, і відбувається скрите зростання ринку. По паперам Укрсоцбанку та Авалю торги не відбуваються, оскільки спред складає більше 5%. Нижні котування по продажу знімаються заключенням угод в телефонному режимі. Позитиву ринку додає інформація про приїзд місії МВФ до України та позитивний тренд фьючерсів на індекси в США.

 

прогноз на 8 квітня
На 8 квітня прогнозується падіння ринку, оскільки сильний тиск чинить падіння фондових індексів у США (-2,5%). Важливу роль відіграє потреба українських брокерів фіксувати збитки по угодам, які вони укладали у п"ятницю та понеділок без грошового забезпечення. У випадку сильного зростання фьючерсів на американські індекси, підкріплене нашими спекулянтами, не виключене зростання ринку.

 

Вторинний ринок
9 липня пропонуємо на продаж 100 акцій ВАТ "ЗН КІФ "Аурум" по 76,00 грн/акцію
25 акцій ВАТ "ЗН КІФ "Енергія" по 1050,00 грн/акцію 
акції Синергій(4,5) з дисконтом 3,5% від ВЧА
 

 

Вторинний ринок
Станом на 12 березня 2008 року Фондовий Магазин може запропонувати наступні цікавинки для інвесторів:
- ЗНКІФ "Синергія - 4" (КУА КІНТО) за ціною 13650 гривень за акцію. Акцій залишилося 4 штуки.
- ЗНКІФ "Аурум" (КУА Драгон) за ціною 109 гривень за акцію. Акцій лишилося 899 штук.
- ЗНКІФ "Преміум фонд Енергія" (КУА Сократ) за ціною 1450 гривень за штуку. Акцій залишилося 100 штук.
Усі папери в МФС.

 

Вторинний ринок
На продаж по вторинному ринку станом на 4 березня 2008 року є наступні цінні папери ІСІ:
Синергія4 - 6 штук. ціна на 2-3% нижча від ціни продажу на ПФТС.
 Аурум - 1 000 штук. Ціна без комісії, ринкова.
папери знерухомлені, знаходяться на рахунку ТОВ "Львівські цінні папери".

 

Бум номіналів
На сьогодні 18 лютого 2008 року у нашому ФОНДОВОМУ МАГАЗИНІ по номінальній вартості можна придбати: акції ЗН КІФу "Синергія-5", під управлінням КУА "Кінто" (номінал - 10 000 грн.), а також акції ЗН КІФу "Преміум-фонд Металургія - Машинобудування" (номінал - 1 000 грн.), яким управляє компанія "Сократ".

 

 
<<  2  3 

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту